Szlachetna Paczka po raz piąty

Drukuj
     
 
Już po raz piąty uczniowie Szkoły Podstawowej Gminy Sieradz im. Jana Pawła II postanowili wesprzeć "Szlachetną Paczkę". Członkowie Klubu Wolontariusza, działającego od kilku lat pod opieką pani Aleksandry Urbaniak,  wybrali rodzinę potrzebującą pomocy. Uczniowie wszystkich klas naszej szkoły postanowili wspólnymi siłami pomóc w zbieraniu potrzebnych produktów. I po raz kolejny efekty przerosły nasze oczekiwania !
     W dniu finału akcji zawieźliśmy do sztabu akcji 50 paczek (!!!), tym nowy odkurzacz i wózek z lalką, które udało się kupić dzięki firmie Feber Sp. z o.o. w Sieradzu. Pracując w pocie czoła, wolontariusze naszej szkoły sumiennie pakowali paczki dla wybranej rodziny. Nasza niespodzianka udała się - dzięki współpracy wszystkich uczniów, potrzebująca pomocy rodzina mimo trosk spędzi spokojne i radosne Święta Bożego Narodzenia. 
     Nasi uczniowie wiedzą, że warto pomagać innym. Nasz Patron, Jan Paweł II powiedział: "Jeżeli tak uroczyście obchodzimy narodzenie Jezusa, czynimy tak dlatego, aby dać świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym...".

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie   (od: Szlachetna Paczka < Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. >)

Drogi Darczyńco,
w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem LDZ-3026-569014), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Po przybyciu do rodziny zauważyliśmy wielką radość w oczach pani Iwony i jej córeczki Andżeliki i zaskoczenie, że przywieźliśmy dla nich tak wiele paczek. Gdy zobaczyły jak je wnosimy, zaraz zaczęły nam przy nich pomagać. Ustawienie prezentów w pokoju pani Iwony było dla nas wielkim wyzwaniem ponieważ było ich bardzo dużo i wypełniły całą całą jego przestrzeń. Musieliśmy rozmieścić prezenty w jeszcze jednym pomieszczeniu. Kiedy otwierały paczki na ich twarzach pojawiał się co chwila uśmiech, wielka radość i z podekscytowaniem sprawdzały jakie skarby kryją następne paczki. Z zachwytem patrzyły na kolejno otwierane pudła. Bardzo wzruszający był moment kiedy Andżelika otworzyła paczkę, w której była lalka. Trudno opisać tę bardzo wzruszającą chwilę, tę wielką radość dziewczynki, która momentalnie przytuliła lalkę do siebie mówiąc "O takiej właśnie marzyłam". Pełnia szczęścia była kiedy okazało się, że jest jeszcze wózek dla lalki. Po otworzeniu kolejnej paczki Andżelika prawie krzyknęła z radości mówiąc "Patrz mamo jakie piękne buty są dla ciebie". Zupełnie nie spodziewały się, że dostaną tyle cennych rzeczy. Były bardzo zaskoczone i wzruszone, że ktoś kto ich nie zna, dołożył tyle starań, aby sprawić im tyle radości i poczuły się naprawdę szczęśliwe, przynajmniej w tej chwili. Pani Iwona z córeczką prosiły abyśmy przekazali drobne upominki dla Darczyńców wykonane osobiście przez nie same i w ten sposób bardzo podziękować za wielkie wsparcie, za okazane serce. Prosiły również, żeby przekazać najlepsze życzenia na nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dla wszystkich Darczyńców.
Co chce przekazać wolontariusz?
Chciałbym Państwu bardzo, ale to bardzo podziękować,za wielkie zaangażowanie oraz wielkie serce. Jesteście niesamowitymi ludźmi. Wasza postawa i wielkie serca inspirują do tego, żeby stawać się lepszym człowiekiem. To jak Państwo postarali się, aby ta paczka była prawdziwym prezentem to coś pięknego i godnego podziwu. Kontakt z Państwem był dla mnie naprawdę wielką przyjemnością i motywacją do tego,żeby brać udział w kolejnych edycjach SZLACHETNEJ PACZKI. Życzę Państwu z całego serca zdrowych, pełnych pokoju i radości Świąt Bożego Narodzenia oraz sukcesów, pomyślności oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku.
Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Rodzina prosiła aby przekazać darczyńcy wielkie serdeczne słowa wdzięczności i podziękowania za otrzymaną paczkę. Pani Iwonie przekazując te słowa wdzięczności towarzyszyło wielkie wzruszenie, ogromna radość i wdzięczność za tak wielkie zaangażowanie darczyńcy. Rodzina przekazała mi na spotkaniu prezenty dla darczyńcy- laurkę z życzeniami z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wykonaną własnoręcznie przez małą Andżelikę oraz ozdobę świąteczną i piękne podziękowanie dla darczyńcy.


Chcemy się rozwijać i docierać z mądra pomocą do kolejnych rodzin. Też tego chcesz? Sprawdź co możesz zrobić! >> LINK <<

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

P.S.: W załączniku e-maila znajdziesz imienny certyfikat z podziękowaniem za udział w programie.
certyfikat
   

--

Copyright 2012. Joomla Templates 2.5 | administracja serwisem: mgr Ewa Domagała